Mieszkaj pięknie, mieszkaj wygodnie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

O inwestycji Ostoja Tyniec Mały

To prestiżowa inwestycja w Tyńcu Małym – lokalizacji poszukiwanej i docenianej przez wielu Wrocławian. Doskonały wybór dla osób ceniących work life balance. Kompleks starannie zaprojektowanych budynków bliźniaczych i jednorodzinnych to wyjątkowa okazja dla poszukujących swojego wymarzonego miejsca do życia
z dogodnym dojazdem do centrum miasta, AOW oraz niezbędnym dostępem do najważniejszych punktów usługowo-handlowych m.in. Centrum Handlowego Bielany.

W pobliżu znajduje się rozbudowana baza edukacyjna – nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny z infrastrukturą sportową. Osiedle Ostoja Tyniec Mały wyróżnia nowoczesna architektura, nawiązująca do najlepszych wzorów europejskich willi miejskich, dbałość o detale, wysoka jakość zastosowanych materiałów, szerokie możliwości adaptacji przestrzeni wewnętrznych, a także zaawansowane rozwiązania służące komfortowi mieszkańców.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się deweloperem. Nasza firma powstała z potrzeby tworzenia domów funkcjonalnych, wyróżniających się charakterem, zgodnie
z dużymi wymaganiami świadomych klientów. Tworzymy inwestycje wyróżniające się na tle innych ofert na rynku. Dużo czasu poświęcamy na dobre zaplanowanie inwestycji, osiedla, przestrzeni wspólnych, tworząc w efekcie spójną koncepcję, w której po prostu chce się mieszkać i żyć. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w sektorze budownictwa jesteśmy w stanie sprostać każdym potrzebom. Jesteśmy rodzinną firmą, której zespół tworzą osoby z doświadczeniem w sektorze budownictwa i osobiście czuwają nad jakością i przebiegiem prac.

Nasze Inwestycje

Domy

NASZA ARCHITEKTURA

STANDARD WYKONANIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 id="63" title="Formularz 1"]