LOGO bez tła2

O inwestycji Panorama

Panorama Tyniec Mały – Dom, cisza, spokój, funkcjonalność i nowoczesna architektura z widokiem na górę Ślężę

To wszystko znajdziecie Państwo w wyjątkowym miejscu w Tyńcu Małym, z dala od miejskiego zgiełku, a jednak w lokalizacji zapewniającej swobodny dostęp do centrum miasta.

W podmiejskiej lokalizacji zaledwie kilka minut drogi od granicy miasta Wrocław, wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej powstaje nowoczesne Osiedle Panorama złożone z dwukondygnacyjnych, nowych domów jednorodzinnych o zróżnicowanej zabudowie. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna połączona z klasycznym podejściem do funkcji domu mieszkalnego tworzy unikalny charakter projektu doskonale wkomponowanego w najbliższe otoczenie. Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczym zakątku z widokiem na górę Ślężę, należącą do Korony Gór Polski. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowoczesny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyńcu Małym.

Projektując domy postawiliśmy na funkcjonalne, klasyczne rozwiązania zapewniające przede wszystkim komfort i wygodę mieszkańców.
Projekt w wersji podstawowej zakłada możliwość aranżacji aż 4 sypialni oraz 2 w pełni wyposażonych łazienek, pomieszczeń gospodarczych, przestronnego salonu i kuchni łączących się z ogrodem dzięki dużym oknom, doskonale doświetlającymi przestrzeń.

W inwestycji Panorama zaprojektowano kompleks łącznie 38 przestronnych domów :

  • domy typu A o powierzchni 131,3 m2, z możliwością aranżacji dodatkowej przestrzeni mieszkalnej na poddaszu o powierzchni 19,5 m2 (ponad 30 m2 licząc powierzchnię podłogi).
  • domy typu B o powierzchni 141,3 m2, z możliwością aranżacji dodatkowej przestrzeni mieszkalnej na poddaszu o powierzchni 22,0 m2 (ponad 35 m2 licząc powierzchnię podłogi). Jako opcja możliwe jest zaaranżowanie tzw. master bedroom, czyli głównej sypialni z prywatną garderoba i prywatną łazienką.

Do każdego z domów przynależy działka o powierzchni od 350m2 do 535m2.
Domy posiadają obszerny indywidualny garaż, a także drugie miejsce postojowe przed domem.
Wszystkie domy wyposażone są w najbardziej efektywne ogrzewanie podłogowe, nowoczesne pompy ciepła, zbiorniki na wodę deszczową, a dzięki użytym do budowy najlepszym materiałom  oraz doskonałym parametrom cieplnym stolarki okiennej budynek jest ekologiczny i tani w utrzymaniu.

O nas

Noble Construction Group to polska, rodzinna firma deweloperska, specjalizująca się w budowie kameralnych i eleganckich osiedli na Dolnym Śląsku.

Projektujemy z myślą o przyszłości, walory estetyczne łącząc z funkcjonalnością i trwałością. Za każdym razem starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji pamiętając o komforcie codziennego użytkowania. Budujemy korzystając z najnowszych technologii i sprawdzonych materiałów. A wszystko to w harmonii z otoczeniem i z poszanowaniem naturalnego środowiska. Dzięki takiej filozofii potrafimy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne budownictwo, atrakcyjne lokalizacje i konkurencyjne ceny sprawiają, że nasze domy szybko znajdują właścicieli.

Nasze poprzednie zrealizowane w Tyńcu Małym projekty „Sosnowe Zacisze” oraz „Ostoja” spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym przyjęciem. Noble Construction Group to zespół zaangażowanych, kreatywnych osób z nowatorskim podejściem do rynku nieruchomości. Jesteśmy ukierunkowani na najwyższą jakość, dlatego wszelkie podejmowane przez nas działania wykonujemy z dbałością o szczegóły, a wszystko to tworzymy z myślą o pełnej satysfakcji przyszłych Nabywców.

Wizualizacje wewnętrzne

Wizualizacje zewnętrzne

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 id="63" title="Formularz 1"]