NAJNOWSZA INWESTYCJA

Zamieszkaj w jednorodzinnym domu z ogrodem, czterema przestronnymi sypialniami, w jednej z najbardziej prestiżowych podwrocławskich lokalizacji w Tyńcu Małym. Poznaj uroki życia w zacisznej willowej okolicy blisko miasta. Naszą inwestycję charakteryzuje funkcjonalność, nowoczesność, wysokiej jakości wykończenie.

Doskonała lokalizacja

Jednym z głównych atutów inwestycji jest lokalizacja, która daje możliwość korzystania z zalet wielkiej metropolii, jednocześnie gwarantując ciszę i spokój w otoczeniu zabudowy willowej. Dogodną komunikację gwarantuje bezpośrednie sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, która pozwala na dojazd w każde miejsce Wrocławia w krótkim czasie. W miejscowości znajduje się nowoczesny kompleks szkolno – przedszkolny, który jest oddalony od osiedla o 4 minuty drogi. Dojazd do Centrum Handlowego Aleja Bielany z kinem, siłownią, restauracjami to zaledwie 7 minut drogi.

Autostrada

2 km

Przedszkole i szkoła podstawowa

1,5 km

Apteka i sklep osiedlowy

650 m

Centrum Handlowe

4 km

Nasze Inwestycje

Znajdź dom swoich marzeń w otoczeniu przyrody

NASZA ARCHITEKTURA

CO NAS WYRÓŻNIA

Jako jedyni oferujemy domy z czterema komfortowymi sypialniami i dużą, maksymalnie doświetloną przestrzenią dzienną o powierzchni 46m2 z ogrzewaniem podłogowym. Funkcjonalnie zaprojektowane domy o powierzchni aż 163,3m2 posiadają 2 łazienki, garderobę, pomieszczenie gospodarcze, ponadprzeciętnie duży garaż bez problemu mieszczący większy samochód i rowery. Do budowy używane są najwyższej jakości trwałe materiały oraz nowoczesne technologie. Domy posiadają działki o wielkości od 345m2 do 650m2.

Kameralne osiedle 6 domów jednorodzinnych z dostępem do pełnej infrastruktury.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się deweloperem. Nasza firma powstała z potrzeby tworzenia domów funkcjonalnych, wyróżniających się charakterem, zgodnie z dużymi wymaganiami świadomych klientów. Tworzymy inwestycje wyróżniające się na tle innych ofert na rynku. Dużo czasu poświęcamy na dobre zaplanowanie inwestycji, osiedla, przestrzeni wspólnych, tworząc w efekcie spójną koncepcję, w której po prostu chce się mieszkać i żyć. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia w sektorze budownictwa jesteśmy w stanie sprostać każdym potrzebom. Jesteśmy rodzinną firmą, której zespół tworzą osoby z doświadczeniem w sektorze budownictwa i osobiście czuwają nad jakością i przebiegiem prac.

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 id="63" title="Formularz 1"]