O inwestycji

To prestiżowa inwestycja w Tyńcu Małym – lokalizacji poszukiwanej i docenianej przez wielu Wrocławian. Doskonały wybór dla osób ceniących work life balance. Kompleks starannie zaprojektowanych budynków bliźniaczych i jednorodzinnych to wyjątkowa okazja dla poszukujących swojego wymarzonego miejsca do życia
z dogodnym dojazdem do centrum miasta, AOW oraz niezbędnym dostępem do najważniejszych punktów usługowo-handlowych m.in. Centrum Handlowego Bielany.

W pobliżu znajduje się rozbudowana baza edukacyjna – nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny z infrastrukturą sportową. Osiedle Ostoja Tyniec Mały wyróżnia nowoczesna architektura, nawiązująca do najlepszych wzorów europejskich willi miejskich, dbałość o detale, wysoka jakość zastosowanych materiałów, szerokie możliwości adaptacji przestrzeni wewnętrznych, a także zaawansowane rozwiązania służące komfortowi mieszkańców.

Ostoja Tyniec Mały to kompleks domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Funkcjonalne i przestrzenne domy
o podwyższonym standardzie wykonania położone są na wydzielonych i w pełni uzbrojonych działkach o powierzchniach od 322,7 m2 do 519,1 m2.
Budynki będą posiadały dwie pełne kondygnacje bez skosów, na których istnieje możliwość aranżacji nawet 4 sypialni. Wnętrza zostały tak zaprojektowane , by każde pomieszczenie było odpowiednio doświetlone przez liczne i duże okna. Każdy z domów posiada swój własny taras, a także ogrzewany garaż i miejsce postojowe przed domem. Kameralna zabudowa z własnym ogrodem zapewnia miejsce do wypoczynku. Zielona enklawa, która zostanie stworzona przez ogrody mieszkańców Ostoi, będzie jednym z większych atutów inwestycji. Jej zaletą jest również podwyższony standard, w którym wykonywane są domy. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację kosztów utrzymania m.in. nowoczesne i wydajne pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe i ponadstandardowe docieplenie budynków.

Autostrada

Szkoła

Apteka i sklep

Centrum Handlowe

Własny ogród

Pompy ciepła

Ogrzewanie podłogowe

Przestronne tarasy

4 sypialnie

Wysokie pomieszczenia

Duże okna

Zbiornik na wodę opadową

1 miejsce w garażu + 1 miejsce na podjeździe